ESET Smart Security Premium 1st 2 lata ESD

Producent: ESET Software
Kod producenta: ESET/SOF/ESSP/000/ES
Kod EAN:

Dostępność: 5 szt.

brutto: 435,00 zł
netto: 353,66 zł

Wersja elektroniczna, zakupiony klucz wysyłamy drogą mailową. Dodatkowo nie ponosisz kosztów dostawy.
W przypadku zawarcia umowy oraz wyrażenia zgody na rozpoczęcie świadczenia w zakresie dostarczenia treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, konsument traci prawo do odstąpienia od umowy w myśl art. 38 pkt 13) ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.
Już na początku swojego istnienia firma ESET była określana mianem innowacyjnej, dostarczając rozwiązania antywirusowe, wykrywające nie tylko znane, ale także nowe, dotychczas niezidentyfikowane zagrożenia.
Współcześnie nasze rozwiązania są dostępne w ponad 200 krajach świata i zabezpieczają ponad 110 mln klientów – zarówno indywidualnych jak i biznesowych.
W samej Polsce ESET posiada obecnie ponad 4 mln aktywnych użytkowników swoich programów.
 Drukuj kartę towaru

PARAMETRY TOWARU


Rodzaj oprogramowania: Antywirusowe
Producent: ESET LLC
Typ licencji: Nowa licencja
Liczba użytkowników: 1
Liczba komputerów: 1
Okres licencji: 24 miesiące
Wersja: Cyfrowa (klucz)
Nośnik: ESD - wersja elektroniczna
Wersja językowa: polska
Wymóg aktywacji: Tak
Zgodny z systemem: Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Wymagania sprzętowe: Architektura procesora: Intel® lub AMD x86-x64 1GHz lub szybszy; min. 0,3 GB wolnej pamięci systemowej; min. 1 GB wolnego miejsca na dysku; minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768; połączenie z Internetem lub połączenie w ramach sieci lokalnej ze źródłem aktualizacji produktu.
Informacja o aktualizacjach: Dla poprawnego działania zainstalowanego oprogramowania należy instalować dostarczane przez producenta aktualizacje. Aktualizacje będą dostarczane automatycznie przez okres wykupionego abonamentu. W przypadku pytań zapytaj sprzedawcę: tryton@tryton.com.pl