Światłowody



Adapter LC/PC Duplex

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 3 szt.

11,00 zł
netto: 8,94 zł

Intellinet Patchcord SC/SC 50/125 OM3 MM 1,0m

Producent: Intellinet
Gwarancja:

Dostępność: 3 szt.

40,00 zł
netto: 32,52 zł

Konwerter światłowodowy MM 10/100/1000 2KM

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 2 szt.

125,00 zł
netto: 101,63 zł

Konwerter światłowodowy TP-LINK MC220L singlemodo

Producent: TP-Link
Gwarancja: 60

Dostępność: brak

85,00 zł
netto: 69,11 zł

Panel 24xSC 1U do przełącznicy z szufladą

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 1 szt.

20,00 zł
netto: 16,26 zł

Patchcord LC/LC 50/125 DX MM 1,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 1 szt.

33,00 zł
netto: 26,83 zł

Patchcord SC/APC SC/APC 9/125 SM 10m

Producent: Qoltec
Gwarancja:

Dostępność: 2 szt.

38,00 zł
netto: 30,89 zł

Patchcord SC/APC SC/APC 9/125 SM 15m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 1 szt.

42,00 zł
netto: 34,15 zł

Patchcord SC/APC SC/APC 9/125 SM 1m

Producent: Qoltec
Gwarancja:

Dostępność: 5 szt.

18,00 zł
netto: 14,63 zł

Patchcord SC/APC SC/APC 9/125 SM 2m

Producent: Qoltec
Gwarancja:

Dostępność: 2 szt.

23,00 zł
netto: 18,70 zł

Patchcord SC/APC SC/APC 9/125 SM 3m

Producent: Qoltec
Gwarancja:

Dostępność: 2 szt.

25,00 zł
netto: 20,33 zł

Patchcord SC/SC 50/125 DX MM 1,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 3 szt.

33,00 zł
netto: 26,83 zł

Patchcord SC/SC 50/125 DX MM 3,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 4 szt.

39,00 zł
netto: 31,71 zł

Pigtail LC 50/125 2,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 19 szt.

9,00 zł
netto: 7,32 zł

Pigtail SC 50/125 2,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 18 szt.

9,00 zł
netto: 7,32 zł

Pigtail SC APC SX SM G652D 1m

Producent: 4World
Gwarancja:

Dostępność: brak

8,00 zł
netto: 6,50 zł

Przełącznica z szufladą 19" 1U bez panela

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 1 szt.

69,00 zł
netto: 56,10 zł

Światłowód 2LC/2LC 9/125 70m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: 1 szt.

188,00 zł
netto: 152,85 zł