Światłowody



Panel 24xSC 1U do przełącznicy z szufladą

Producent: inny

Dostępność: brak

10,00 zł
netto: 8,13 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 0,5

Producent: Qoltec
Okres gwarancji: 24 mies.

Dostępność: 10 szt.

13,00 zł
netto: 10,57 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 10m

Producent: Qoltec

Dostępność: 5 szt.

28,00 zł
netto: 22,76 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 15m

Producent: inny

Dostępność: 2 szt.

30,00 zł
netto: 24,39 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 1m

Producent: Qoltec

Dostępność: 10 szt.

18,00 zł
netto: 14,63 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 2m

Producent: Qoltec

Dostępność: 7 szt.

19,00 zł
netto: 15,45 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 3m

Producent: Qoltec

Dostępność: 9 szt.

20,00 zł
netto: 16,26 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 5m

Producent: Qoltec

Dostępność: 8 szt.

22,00 zł
netto: 17,89 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 7m

Producent: Qoltec

Dostępność: brak

29,00 zł
netto: 23,58 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC 9/125 SM 8m

Producent: inny
Okres gwarancji: 12 mies.

Dostępność: 5 szt.

25,00 zł
netto: 20,33 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC SM 10m bialy

Producent: inny

Dostępność: brak

21,00 zł
netto: 17,07 zł

Patchcord światłowodowy SC/APC SC/APC SM 5m biały

Producent: inny

Dostępność: 3 szt.

27,00 zł
netto: 21,95 zł

Patchcord światłowodowy SC/SC 50/125 DX MM 1,0m

Producent: inny

Dostępność: brak

30,00 zł
netto: 24,39 zł

Patchcord światłowodowy SC/SC 50/125 DX MM 3,0m

Producent: inny

Dostępność: brak

15,00 zł
netto: 12,20 zł

Patchcord światłowodowy SC/SC 50/125 OM3 MM 1,0m

Producent: Intellinet

Dostępność: brak

35,00 zł
netto: 28,46 zł

Przełącznica z szufladą 19" 1U bez panela

Producent: inny

Dostępność: brak

44,00 zł
netto: 35,77 zł