Monitoring wizyjny

Najważniejsze założenie sytemu monitoringu wizyjnego

System monitoringu wizyjnego zapewnia zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w firmie, sklepie czy też w domu. Jego jednym z głównych zadań to prewencja przed kradzieżą, wandalizmem czy też rejestrowanie wykroczeń pracowników np. w zakresie bezpieczeństwa pracy.

 

Co zyskujesz dzięki monitoringowi wizyjnemu?

Rozważając objęcie swojej firmy czy też prywatnej posesji monitoringiem wizyjnym uzyskujesz możliwości:

  • całodobowy nadzór
  • rejestrowanie sytuacji niebezpiecznych
  • pozyskanie materiału dowodowego np. w przypadku kradzieży lub wandalizmu

Systemem monitoringu możesz sterować bezpośrednio poprzez rejestrator lub ze swojego smartphona za pośrednictwem prostej i bardzo funkcjonalnej aplikacji.

Warto zadbać o prawidłową instalację i konfigurację urządzeń. Zlecając nam wykonanie sytemu zaoszczędzić swój czas i będziesz mieć pewność, że wszystko zostało prawidłowo skonfigurowane.

Nasze systemy monitoringu budujemy na bazie urządzeń TP-Link z serii VIGI.


 

3 powody dlaczego wybrać VIGI?

Bezpieczeństwo

VIGI chroni Twoje działania i zapewnia bezpieczeństwo Twojej firmy lub prywatnej posesji, niezależnie czy dotyczy to pracowników, posiadłości, czy danych.

Niezawodność

VIGI projektuje, testuje i buduje każdy produkt, aby był niezawodny w każdej sytuacji. Nasze wsparcie techniczne jest dostępne, aby Ci pomóc.

Profesjonalizm

VIGI oferuje najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić użytkownikom lepszą kontrolę nad firmą, zwiększając elastyczność i łatwość użytkowania.

 

Kontakt:

tel. 533 731 341 lub 56 30 70 070
mail: serwis@tryton.com.pl